Ziemassvētku akcijas

Ziemassvētki tuvojas vēja spārniem un, lai gan daudziem šie svētki asociējas ar visu mīļo kopā būšanu, bagātīgi klātu galdu un skaisti izdekorētu eglīti fonā, gatavošanās svētkiem prasa ne vien laiku, bet arī papildus izdevumus. Ja esat jau laicīgi atlicis naudu Ziemassvētku dāvanām un mielastam, kā arī citiem izdevumiem, tad gatavošanās svētkiem rites mierīgi, taču tiem, kuriem svētku izdevumiem varētu nepietikt naudas vajadzētu apdomāt iespējamos risinājumus jau savlaicīgi.

Ja svētku mielasts plānots grezns, varbūt jāveic korekcijas un jāizvēlas, kas vienkāršāks, taču, ja vēlaties svētkus nosvinēt, kā bijāt plānojis un kārtīgi atpūsties, noformējiet kādu no īstermiņa aizdevumiem.

Īstermiņa aizdevumiem jeb ātrajiem un patēriņa kredītiem, gluži tāpat, kā visam citam ir pieejamas Ziemassvētku atlaides, kas aizņemšanos padara daudz izdevīgāku.

Vairāki kredītu devēji piedāvā pirmo kredītu bez procentu maksas. Šis aizdevums ir pieejams visiem tiem, kas no izvēlētā aizdevēja aizņemas pirmo reizi. Saņemot pirmo kredītu bez maksas, jums nebūs jāmaksā procentu maksājumi vai komisijas maksa.

Pirmo aizdevumu bez maksas piedāvā tādi aizdevēji kā, piemēram,

  • Ondo
  • Smscredit
  • Greencredit
  • Kredits365 u.c.

Ziemassvētku akcijas ir pieejams arī esošajiem klientiem. Vairāki kredītdevēji samazina procentu vai komisijas maksas. Piemēram, aizdevējs kredits7.lv esošajiem klientiem piedāvā aizņemies 70 eiro svētkiem ar komisijas maksu4% apmērā.

Līdzīgas atlaides piedāvā arī citi aizdevēji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.