Telefona iegāde kredītā

TelefonsMūsdienu pasaulē ir diezgan grūti iedomāties dzīvi bez mobilā telefona. Mēs jau sen neizmantojam telefonus tikai zvanīšanai, mēs tos izmantojam, lai sarakstītos ar draugiem, sērfotu internetā, spēlētu spēles un ļoti daudzām citām lietām kam agrāk izmantojām tikai datorus.

Telefons ir kļuvis par neatņemamu dzīves sastāvdaļu, līdz ar to, ja rodas vajadzība iegādāties jaunu, mums parasti ilgi par to nav jādomā. Lai iegādātos jaunu telefonu, mums ir vairākas iespējas kuras varam izmantot. Mēs varam doties uz veikalu un iegādāties jaunu telefonu maksājot visu summu uzreiz, mēs varam iegādāties kādu labu, bet lietotu telefonu arī maksājot uzreiz. Taču pirkt uzreiz var būt ļoti dārgi, īpaši ja vēlamies kādu no jaunākajiem telefona modeļiem. Ja pirkt uzreiz nav labākais vai nav iespējams, tad varam izmantot līzinga pakalpojumus. Šādā veidā varam nopirkt telefonu un veikt samaksu pat vairāku gadu laikā. Bez līzinga pastāv arī iespēja iegūt tā saukto Mazcenas telefonu. Dodoties pie sava mobila telefona operatora, varam iegūt telefonu par līdzīgiem noteikumiem kā līzingā.

Mazcenas telefonu atšķiras no līzinga ar to, ka šeit ir nepieciešams lai jums jau būtu attiecīgā operatora pieslēgums vai ir jāņem jauns pieslēgums. Paņemot telefonu šādā veidā ir jāmaksā attiecīga mēneša maksa, parasti 2 gadus, pēc tam, telefons ir jūsu. Paralēli tam, ir jāmaksā ikmēneša maksa par pieslēgumu. Tiek piedāvāti ļoti daudzi un dažādi piedāvājumi kas var būt ļoti atšķirīgi. Izvēloties šo variantu ir svarīgi izvēlēties pareizo operatoru, jo cenas var atšķirties tāpat kā noteikumi un prasības. Piemēram, šobrīd ir situācija ka dodoties pie jauna operatora jums var nākties samaksāt diezgan lielu drošības maksu, ja vēlaties uzreiz ņemt arī telefonu.

Telefona iegāde var būt mokoša problēma, jo bez telefona ir ļoti grūti, bet ne vienmēr varam atļauties veikt šos maksājumus. Taču dažādas kompānijas piedāvā ļoti dažādas iespējas kā šo problēmu risināt. Ja izvēlaties līzingu, pietiekoši bieži ir iespējams atrast arī bezprocentu līzinga piedāvājumus. Taču aizņemties atsevišķu kredītu gan būtu jāatstāj kā pēdējais variants, jo šādi varat uzņemties nevajadzīgas saistības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.