Mīti par ātro kredītu

Laika gaitā par ātrajiem kredītiem, tāpat kā par jebkuru citu lietu ir radušies mīti. Lielākoties mīti rodas tāpēc, ka cilvēkiem par kādu lietu, nav pieejama vai ir nepilnīga informācija. Ja ko svarīgu nav izskaidrojis cits, to nākas skaidrot pašam.

Šajā tekstā jūs varēsiet iepazīties ar populārākajiem mītiem par ātro kredītu un to izskaidrojumiem, lai turpmāk mācētu atšķirt, kas ir mīts, bet kas patiesība.

Mīti par ātro kredītu

  • Ātros kredītus lielākoties izmanto tikai jaunieši un tos izsniedz visiem, pat nepilngadīgajiem.

Veicot aptaujas ir noskaidrojies, ka ātros kredītus izmanto cilvēki no visām vecuma kategorijām, turklāt Latvijas likumdošana paredz to, ka ātros kredītus drīkst izsnieg, tikai no 18 gadu vecuma. Lielākā daļa Latvijas ātro kredītu izsniedzēju piedāvā saņemt aizdevumu cilvēkiem, vecuma robežās no 20 līdz 75 gadiem.

  • Aizdevēji nevērtē klienta maksātspēju un kredītu var saņemt arī tad, ja nav patstāvīgu ienākumu.

Ikviens aizdevējs izmanto parādu piedziņas datu bāzes, kā arī vadās pēc citiem datiem, lai izvērtētu klienta maksātspēju un nolemtu vai aizdevumu piešķirt vai nepiešķirt. Latvijā puse no visiem aizdevumu pieteikumiem tiek atteikti.

  • Ātrie kredīti ļoti dārgi.

Latvijā izsniegtie ātrie kredīti ir vieni no vislētākajiem visā pasaulē.

  • Ātrie kredīti tiek izsniegti 24 stundas diennaktī.

Ātrie kredīti netiek izsniegti naktīs laika posmā no 24.00 līdz 7.00.

Tas attiecas arī uz SMS kredītiem, jo tie ir tie paši ātrie kredīti, kas ir īstermiņa kredīti. Viens produkts, bet vairāki nosaukumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.