Kur ņemt papildus naudu?

Pienācis pavasaris, Jums jānomaina garderobe no ziemas sezonas drēbēm uz pavasara – vasaras sezonas drēbēm. Daļa drēbju jau Jums ir no pagājušās sezonas, taču kaut kas jāpiepērk klāt. Varbūt vajadzīgi papildus naudas līdzekļi bērna izlaidumam, vai dārza apstrādei.

Varbūt nenomaksāts pēdējais siltuma rēķins, vai vēlaties iegadāties sev jaunu mājokli, vai veikt remontu esošajā. Dzīves situācijas var būt ļoti dažādas, kāpēc vajadzīga papildus nauda, taču noteikti labs situācijas risinātājs būs aizdevuma noformēšana.

Kur ņemt naudu

Piecdesmit eiro

Kur ņemt papildus naudu un tieši kuru no kredītu veidiem izvēlēties, lēmums jāpieņem Jums pašam, taču tas, kad aizdevums atrisinās Jūsu finansiālo problēmu ir skaidrs. Mūsdienās ir vairāki kredītu veidi, katram no tiem ir savas priekšrocības un katrs no tiem ir piemērots atšķirīgu dzīves materiālo problēmu risināšanai. Hipotekāro kredītu Jums piešķirs tikai situācijā, ja papildus naudu Jums vajadzēs sava mājokļa iegādei. Noteikti kreditors prasīs Jūsu finansiālo līdzmaksājumu, aptuveni 10-20 procentu apmērā.

Ja papildus nauda vajadzīga ne dzīvesvietas iegādei, bet kādam no citiem mērķiem un nepieciešamā papildus nauda ir diezgan liela, varat noformēt patēriņa kredītu. Patēriņa kredīta priekšrocības, ja vajadzīga papildus nauda ir gara atmaksas iespēja un attiecīgi pietiekoši draudzīgi zems ikmēneša maksājums. Atmaksas periods iespējams līdz pat sešiem gadiem un tas atkarīgs no pieprasītās naudas lieluma un Jūsu ikmēneša ienākumiem. 2018. gadā patēriņu kredītu iespējams noformēt ne tikai pie banku kreditoriem, bet arī ne banku sektorā. Kā ķīla patēriņa kredītam būs Jūsu mēnešalga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.