Kur aizņemties pret auto ķīlu

Kredīts pret auto ķīlu ir ērts arī ar to, ka aizdevuma summa var sasniegt līdz pat 15 000 eiro, viss atkarīgs tikai no auto vērtības. Saņemot līzingu, kredītkompānija, kura tev piešķīra naudu kļūs par transporta līdzekļa īpašnieku, taču tu – par turētāju. Atmaksājot kredītu, tu atkal atgūsi savu īpašnieka statusu.

Kā jau iepriekš minēts, Latvijā ir vairākas kredītkompānijas, kuras nodarbojas ar kredīta izsniegšanu pret auto ķīlu, tādēļ izvērtē katras kompānijas noteikumus un izvēlies sev piemērotāko un izdevīgāko iespēju! Ja neesi pārliecināts, vai izvēlies pareizo kredītkompāniju, sazinies ar izvēlēto iestādi, uzdod 4-5 sev interesējošus jautājumus un izvērtā cik piemērotas ir kompānijas sniegtās atbildes tavam redzējumam par darījumu! Tā kā mēs visi esam tikai cilvēki un dzīve mūs mēdz pārsteigt ar dažādām situācijām, tad labāk netērēsim savas nervu šūnas, kuras nekad neatjaunojās, bet pārdomāsim vai šī nav mūsu īstā iespēja paveikt, varbūt brīžiem šķietami nepaveicamo!

Esi atbildīgs Latvijas pilsonis, izvērtē savas reālās finansiālās iespējas un aizņemies atbildīgi! Par savas finansiālās problēmas risinājumu, aizņemoties kredītu pret auto ķīlu izvēlies tikai tad, ja esi maksātspējīgs! Mūsu katra budžets ir atšķirīgs, taču, ja esi nokļuvis īslaicīgās finansiālās problēmās, varbūt tieši šis ir tavs problēmas risinājuma variants? Ja tevī ir pārliecība, ka šādā veidā atrisināsi radušās problēmas un šis pakalpojums tev palīdzēs, aizņemies! Taču vēlreiz atgādinām – AIZŅEMIES ATBILDĪGI!!!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.