Kas ir pakāpeniska ātro kredītu atmaksa?

Piecdesmit eiroĀtro kredītu kompānijas Latvijā kļūst milzīgu popularitāti, un tas ir tikai pateicoties to izdevīgajiem nosacījumiem, tomēr ir cilvēki, kuri nespēj atmaksāt sevis paņemto kredītu, nemaz nerunājot par cilvēkiem, kas ir paņēmuši vairākus ātros kredītus. Šī iemesla dēļ runa šoreiz ies par to, kas tad īsi it pakāpeniskā ātro kredītu atmaksa, un ko tā dod.

Pakāpeniskā ātro kredītu atmaksa ir paredzēta cilvēkiem, kas ir paņēmuši vairākus kredītus, taču nav fiziski spējīgi to atmaksāt. Par šādu lēmumu ir jāpateicas asociācijai, kura laiku atpakaļ ir veikusi izmaiņas. Šīs izmaiņas nākušas par labu tiem, kas paņēmuši vairākus kredītus, respektīvi, ja esat paņēmis vairākus kredītus, bet fiziski nespējat tos atmaksāt – tam ir risinājums.

Tomēr ir kāds – BET! Šāda iespēja ir tikai tiem cilvēkiem, kas ātro kredītu ņēmuši kredīta kompānijā, kura ir iekļauta lafpa asociācijas sarakstā. Par laimi varat mazliet uzelpot, jo šajā sarakstā atrodas gandrīz lielākā daļa zināmāko ātro kredītdevēju kompānijas. Ja būsiet paņēmis četru ātros kredītus un izrādīsies, ka viens no tiem ir paņemts kredīta kompānijā, kura nav iekļauta kredītdevēju asociācijas  sarakstā, tad diemžēl Jūs pakāpenisko ātrā kredīta atmaksu varēsiet veikt tikai trim ātro kredītu kompānijām.

Tagad sīkāk par to, kā tas īsi notiek… Situācija ir pavisam vienkāršu, vispirms Jums ir jāpiesakās pakāpeniskai ātro kredītu atmaksai. Lai to izdarītu, Jums būs jāiesniedz iesniegums, kurā būs jānorāda visi apvienojošā kredīta līguma numuri. Pats galvenais un pats svarīgākais punkts – Jums ir jānorāda kādu naudas summu lielumu Jūs katru mēnesi varēsiet veltīt tam, lai atmaksātu sevis paņemtos kredītus. Tomēr, ļoti būtiski ir atcerēties, ka iesniedzot šāda veida iesniegumu ir jābūt korektam, Jūs nedrīkstat norādīt ļoti mazu ikmēneša summu, jo gala vārdu noteikts kredītdevēju asociācija. Ja viņiem nebūs apmierinoša Jūsu uzrakstītā ikmēneša maksa, kā arī termiņš, viņi bez liekām runām piedāvās savu variantu, ja Jums šāds variants nederēs, tad varat aizmirst par šādu iespēju vispār!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.