Kas ir kredītlimits?

Kredītlimits ir bankas vai nebanku kredīta iestādes noteiktais maksimālais kredītlīnijas aizdevuma apjoms. Katram kredītu ņēmējam tas ir individuāls, taču var mainīties, ja laika gaitā netiek pārkāpti kredītu kompānijas noteikumi. Lielā mērā kredīta limits tiek noteikts ņemot vērā kredītu ņēmēja ikmēneša ienākumus. Lielāki ienākumi nozīmē lielāku kredītlimitu.

Pieci centiJa Tev ir vidēji vai vidēji zemi ikmēneša ienākumi, neatmet cerību, jo kredītu kompānijas ir ieinteresētas sadarboties ar pēc iespējas vairāk klientiem. Tas nozīmē, ka pat samērā zemu ienākumu guvušiem cilvēkiem pastāv iespēja pieteikties kredītlīnijas pakalpojumam.

Pirms izvēlies kredīta kompāniju pie, kuras vēlies pieteikties šim pakalpojumam, noskaidro populārākās un izdevīgākās kredītu iestādes, kuras piedāvā šādu pakalpojumu. Esi uzmanīgs ar kredītlīnijas noteikumiem un viena mēneša laikā nekad netērē vairāk kā 100% no savas ikmēneša algas. Tas pasargās Jūs no liekām galvassāpēm situācijās, kad nebūsiet spējīgs pat veikt kredītlīnijas pakalpojuma ikmēneša maksu par izmantoto aizdevuma summu.

Īpaša uzmanība jāpievērš tiem kredītu ņēmējiem, kuri šim pakalpojumam piesakās pirmo reizi, jo tad Jums ir iespēja saņemt īpašas atlaides, kas samazinās kopējos izdevumus. Kredītlīnija dāvanu iegādei ir ērts risinājums tad, kad pirms svētku laikā, Jūsu bankas konts tuvojās nullei. Ja esi sapircis visu nepieciešamo svētkiem, tad neuztraucies par kredītlīnijas atmaksu, jo to ir iespējams darīt vēlāk. Tas ir atkarīgs no Jums, jo šis aizdevuma veids ļauj kredītu ņēmējiem pašiem izvēlēties kad un cik lielu naudas summu atmaksāt. Ja arī Tev nav nepieciešama nauda uzreiz, tas nebūt nenozīmē, ka Tu nevari pieteikties šim pakalpojumam. Piesakoties kredītlīnijai, Tev nekas nav jāmaksā. Savukārt nonākot situācijās, kad steidzami nepieciešama naudu, Tev atliek tikai iepirkties un pateicoties kredītlīnijai nauda būs pieejama jebkurā laikā un vietā.

Gudri aizņemas tie kredītu ņēmēji, kuri skaidri zina to, kad saņemt algu un būs spējīgi veiksmīgi atmaksāt aizdevumu. Kredītlīnija ir ērts un ļoti elastīgs aizdevums, taču tai pat laikā ar to ir jābūt uzmanīgam. Seko līdzi katram mēneša maksājumam un noteikti nekavē aizdevuma atmaksas periodu. Aizņemies atbildīgi!