Kas ir Banknote

Banknote ir vienīgais licencētais nebanku finanšu pakalpojumu sniedzējs Latvijā, kas piedāvā visus ikdienā vajadzīgos finanšu pakalpojumus vienuviet. Mēs lepojamies ar augstu apkalpošanas un pakalpojumu kvalitāti. Mūs raksturo godīgi nosacījumi un tieša valoda. Ātri, ērti, droši un tuvu jūsu mājām.

Par uzņēmumu

Šim uzņēmumam ir vairāk, kā 95 filiāles, kas izvietotas pa visu Latvijas teritoriju. Banknote.lv piedāvātie pakalpojumi ir:

  • Patēriņa aizdevumu naudas izteiksmē.
  • Starptautiskie naudas maksājumi.
  • Ikdienas maksājumi.
  • Preču ieķīlāšana un iegādāšanās.

Uzņēmums piedāvā vairākus aizdevuma veidus, viens no tiem ir patēriņa aizdevums, kurš ir no 7 dienām līdz 36 mēnešiem, aizdevuma summa ir no 10 līdz 1600 eiro, patēriņa aizdevums tiek pārskaitīts 15 minūšu laikā, katru darba dienu no 8:00-22:00.Ir iespēja patēriņa aizdevumam paņemt arī atkārtotu aizdevumu, kurš ir ar tādu pašu aizdevuma summu un termiņu. Lai saņemtu patēriņa kredītu, ir jābūt vecumā no 20 līdz 60 gadiem, lai saņemtu aizdevumu, līdzi jāņem ID vai derīga pase, der arī CSDD tiesības.

Patēriņa aizdevums

Pirmais patēriņa aizdevums ir līdz 400 eiro. Lai saņemtu patēriņa aizdevumu ir nepieciešams mājas lapā aizpildīt ailīti par sevi, kurā jums ir jānorāda savs vārds, uzvārds,  personas kods, adrese, telefona numurs, ikmēneša ienākumi. Kredītu var saņemt jebkurš klients neatkarīgi no tā vai viņš ir vai nav Latvijas pilsonis, ja viņš ir vecumā no 20 līdz 60 gadiem un viņam ir personas kods, tad viņam ir iespēja saņemt naudas aizdevumu banknotes filiālēs vai caur internetu. Kad esi saņēmis mājaslapā apstiprinājumu patēriņa kredītam, tad var doties uz tuvāko Banknotes filiāli un saņemt savu aizdevuma summu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.