Kāpēc aizņemties kredītu pret auto ķīlu

Piecdesmit eiroJa arī Tu esi nonācis situācijā, kad Tev ir nepieciešams lielāks aizdevums, taču ne bankas, ne arī nebanku kredītu devēji Tev nepiedāvā tik lielu naudas summu kāda Tev ir nepieciešama, tad kredīts pret auto ķīlu ir labs risinājums. Ieķīlājot savu automobili, Jums ir iespēja aizņemties krietni vien lielāku naudas summu, nekā gadījumos, kad izvēlaties parastu patēriņa vai cita veida aizdevumu.

Ja arī Tev ir vēlme saņemt kredītu pret auto ķīlu un domā par to, kura kredītu kompānija būtu piemērotākā, tad noteikti salīdzini vairākas kredītiestādes, jo katrai no šīm kompānijām ir savi noteikumi par to kādu automašīnu var ieķīlāt, ar kādu aizdevuma procentu likmi un vēl visādas nianses par kustamā īpašuma pārdošanu, apdrošināšanas izvēli un tamlīdzīgi. Pats svarīgākais, kas Jums ir jāzina, pirms vēršaties pie kredītu kompānijas, kurā Jūs plānojat ieķīlāt savu automašīnu, ir tas vai Jūs vispār to varat darīt. Lielākā daļa kredītu kompānijas vairs neizsniedz kredītus pret auto ķīlu, kuru vecums ir lielāks par 15 – 20 gadiem. Tas tāpēc, ka situācijās, kad kredītu kompānija nevar realizēt šāda vecuma automašīnas gadījumos, kad auto līzings netiek atmaksāts.

Kredītu pret auto ķīlu var aizņemties situācijās, kad nepieciešama nauda, lai varētu veikt dažādus remontdarbus uzlabojot dzīvokli vai privātmāju. Tad, kad banka neizsniedz pietiekoši lielu kredītu, attiecībā pret Jūsu ienākumiem, tad kredīts pret kustamo īpašumu, Jūsu gadījumā pret automašīnu, ir laba izvēle kā atrisināt šo situāciju. Automašīnu ieķīlāt var visi Latvijas republikas iedzīvotāji, kuri nav kredītu melnajā sarakstā. Tas nozīmē, ka Jums nedrīkst būt nenomaksāti parādi citās kredītu kompānijās. Ja vēlies ietaupīt naudu, noteikti izvēlies kādu kredītu kompāniju, kura piedāvā īpašas atlaides aizdevumiem. Ieķīlājot savu automašīnu pirmo reizi, ir iespēja saņemt atlaides, kas būtiski samazinātu Jūsu ikmēneša maksājumu. Ja arī kredītu kompānijai nav īpašu atlaižu, Jūs vienmēr varat uzjautāt vai ir iespēja ieķīlāt automašīnu izdevīgāk. Pretējā gadījumā Jūs dosieties pie citas kredītu kompānijas. Pirms ieķīlājat savu automašīnu, noteikti pārdomājiet to, cik ļoti kredīts ir nepieciešams. Aizņēmies atbildīgi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.