Kādēļ tev būtu jāsāk strādāt no mājām

Strādājot vienatnē, kas pārsvarā ir raksturīgs katram no mājām veicamam darbam, viss ir atkarīgs no cilvēka paša. Strādājot no mājām, svarīga pašdisciplīna, jāzina vairāki sekmīga darba noteikumi. Tomēr tas nav tik grūti, kā sākumā izklausās. Jo ir daži iemesli, kuru dēļ ir vērts pārvarēt šķēršļus, lai būtu tuvāk mājām.

Tev ir apnicis mūžīgais loks darbs-darba maiņa. Līdz zināmam brīdim daļa cilvēku karjeras attīstību meklē jaunā darbavietā. Iemesli tam var būt dažādi: ierobežotas izaugsmes iespējas darbavietā, sasniegts kritiskais spriedzes līmenis darba vidē, darbinieks nespēj vai negrib mainīties pats utt.. Tādā gadījumā ir jādodas „dziļāk” – jāmeklē pilnīga jauna nodarbošanās vai jāpaskatās uz situāciju no cita skatupunkta. Sava uzņēmuma dibināšana ir veids, kā uzsākt pagriezienu karjerā, tautas valodā runājot, darot „darbu no mājām”.

Tev mājās ir mazs bērns. Sievietei ar mazu bērnu, īpaši, barojot to ar krūti, un, ja bērniņš ir pirmdzimtais, var šķist, ka pasaule griežas tikai ap viņas mazuli. Gan pašas māmiņas bērnības izjūtas, gan iegadījušies pašreizējie apstākļi var liecināt par to, ka vislabākā izvēle ir darbs, kas maksimāli var tikt saistīts ar bērna fizisku klātbūtni. Tehnoloģiju attīstība (e-pasts, telekonferences) šādam solim sniedz lielu atspaidu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.