Kā pieteikties kredītlīnijai pie Credit24?

Tas ir izdarāms pāris soļos ātri un vienkārši – vispirms Jums ir jāveic reģistrācija “Credit24”  un jāapstiprina savs mobilā telefona numurs ar PIN kodu, kuru Jūs saņemsiet īsziņā. Lai reģistrētos, Jums jābūt 18 – 70 gadus vecam LR pastāvīgajam iedzīvotājam.

Ievadiet prasītos datus un pabeidziet reģistrāciju, pārskaitot 1 centu (0.01 EUR) uz “Credit24” bankas kontu. Tas kalpos kā apstiprinājums tam, ka Jūsu norādītais bankas konts patiešām ir precīzs un uz to ir droši nosūtīt aizdevumu.

Nākamais solis ir pieteikuma anketas aizpildīšana un kredītlīnijas limita izvēle. Varat izmantot “Credit24” mājaslapā piedāvāto kredītlimita kalkulatoru, kas ļaus aprēķināt vēlamo summu, termiņu un komisijas maksu.

Reģistrācija pabeigta! Varat izņemt naudu, kādā apjomā vien vēlaties (ja vien tas iekļaujas kredītlīnijas limitā).

Kādi ir papildu izdevumi saistībā ar kredītlīniju?

Kredītlīnijas noformēšana ir bez maksas jebkurā gadījumā, lai cik lielu summu arī Jūs izvēlētos. Arī aizdevuma likme saglabājas nemainīga: tā ir 47,88% no kopējās summas. Tāpat varat rēķināties arī ar vienotu komisijas naudu par aizdevuma izmaksu: komisija sastāda 4,95% no piedāvājuma apjoma. Tomēr, ja aizņematies pirmo reizi, neaizmirstiet, ka komisijas maksa Jums nebūs jāmaksā – Jūsu gadījumā tā sastādīs 0%!

Papildus jānorēķinās par konta apkalpošanu – šīs izmaksas sastādīs 2,99 eiro vai 5,99 eiro mēnesī atkarībā no tā, kuru summu Jūs izvēlaties par sava kredītlimita griestiem. Aprēķināts, ka gada procentu likme ir izdevīgāka un draudzīgāka tiem klientiem, kas izvēlas aizņemties lielākas summas – jo aizdevums apjomīgāks, jo izdevīgāk to aizņemties.

Vēl klients pats var izvēlēties papildu pakalpojumus, kas saistīti ar aizdevumu: maksājuma brīvdienas, kas ļaus Jums noteiktu dienu skaitu nenorēķināties par kredītu, izmaksās Jums 20 eiro. Varat mainīt arī maksājuma datumu – šī pakalpojuma reģistrācijai ir nepieciešami 5 eiro. Kredītlimita summas samazināšana prasa 20 eiro par reizi, savukārt summas palielināšana ir bezmaksas – varat naudas apjomu palielināt, ja vien to atļauj Jūsu finansiālais stāvoklis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.