Kā darbojās ātro kredītu apvienošana vai pārkreditēšana

Ātrie kredītiPar piemēru var ņemt Pēteri, kuram ir 3 dažādi ātro kredītu parādi. Par piemēru varam ņemt 12% 16% un 19% likmi mēnesī, katram ātrajam kredītam. Šīs procentu likmes ir dažādas, tāpēc pirms aizņemšanās ir kārtīgi jāpievērš uzmanību, lai nesanāk tā, ka izvēlies visdārgāko aizdevumu.

Piemērs, kā apvienot kredītu: Apvienojot ātros kredītus Pēterim kopā jāmaksā 1500 eiro. Ik mēnesi Pēteris maksā 283 EUR, kas ir diezgan liela procentu likme, ņemot vērā to, ka 3 ātrie kredīti sastāda vien 1500 EUR lielu aizdevuma summu. Pārkreditējot vai apvienojot šos kredītus vienā patēriņa kredītā uz laika posmu 2 vai 3 gadi, Pēterim būs jāmaksā ik mēnesi krietni vien mazāka procentu likme kā rezultātā Pēteris varēs ietaupīt 6 reizes vairāk naudu. Apvienojot ātros kredītus vienā lielākā aizdevumā, ir iespējams ietaupīt ļoti daudz naudu. Galvenais, lai ātro kredītu apvienošana būtu veiksmīga. Bieži vien kredītu ņēmēji vēlās apvienot visus aizdevumus vienā tad, kad jau ir iekūlušies ātro kredītu parādus. Šādās situācijās viņiem neizdodas pārkreditēt aizdevumus, jo neviena kredītu kompānija neizsniedz aizdevumu personām, kurām ir kavēti maksājumi citās kredītu kompānijās.

Tāpēc ir svarīgi apvienot visus maksājumus vienā jau laicīgi. Gadījumos, kad Jūs saprotat, ka nespēsiet veikt visu mazo kredītu aizdevuma atmaksu vai atmaksas termiņa pagarināšanu, tad jau laicīgi ir jādomā par to vai ir nepieciešams apvienot vairākus maksājumus vienā. Tiem, kas vēl nav aizņēmušies ātro kredītu un apsver iespēju ņemt vairāk kā 1 ātrā kredīta aizdevumu, derētu padomāt par to vai tiek izdarīta pareizā aizdevuma izvēle. Dažreiz prātīgāk ir izvēlēties patēriņa kredītu, kas ir viens lielāks aizdevums uz laika posmu no 3- 24 mēnešiem. Tas ļaus Jums palēnām atmaksāt visu aizdevuma summu. Līdz ar to nebūs jāsatraucas par vairāku maksājumu apvienošanu vienā tad, kad nespējat vairs atmaksāt visus mazos kredītus reizē. Aizņemieties atbildīgi!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.