Kā atrast labu līzinga piedāvājumu?

Lai izvēlētos labāko līzinga piedāvājumu, ir jāizprot, kāds līzinga variants Tev ir vispiemērotākais. Tāpēc svarīgi saprast, kādi tad ir līzinga veidi..

Piecdesmit eiroGalvenais, kas Tev jāiemācās par līzinga pakalpojumiem, ir tas, ka šādā veidā Tu iegūsti lietošanā preci, bet līdz tās izmaksas noslēgumam tā ir līzinga kompānijas īpašums. Līzinga kompānija nopērk mantu no pārdevēja, bet Tev liek maksāt procentus par to, ka ir devusi iespēju Tavam sapnim piepildīties uzreiz, bet maksāt par to vari pa daļām. Līzinga kompānijas dažreiz mēdz rīkot neizpirkto lietu izsoles. Tajās Tu vari iegādāties samērā jaunu mantu par izdevīgu cenu.

Ir trīs līzinga veidi. Finanšu līzings, citiem vārdiem runājot, ir visparastākais līzinga veids, kad līzinga kompānija klienta uzdevumā nopērk kādu preci, bet klients, par to maksājot, pamazām izpērk mantu savā īpašumā. Visu maksājuma laiku prece atrodas klienta lietošanā, kuru nosaka noslēgtas vienošanās noteikumi. Operatīvais līzings ir finanšu pakalpojums, kas līdzinās nomai. Līzinga kompānija noslēdz ar klientu vienošanos par nomas priekšmeta lietošanu, un visu lietošanas laiku klients veic nomas maksājumus. Perioda beigās manta var pāriet klienta īpašumā, par to nomaksājot visu summu uzreiz vai pa daļām. Taču ir iespējams arī nomas priekšmetu nodot atpakaļ līzinga sabiedrībai, atrast pircēju vai nodot līzinga kompānijai kā pirmo iemaksu. Trešā veida līzings piedāvā ne vien saņemt lietošanā līzinga objektu, bet arī citas priekšrocības no līzinga kompānijas. Auto līzinga gadījumā tā ir apdrošināšana, reģistrācija un citas ērtības.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.