Kā aizņemties vivus.lv?

Lai varētu saņemt aizdevumu pie šī aizdevēja, jums ir jāatbilst dažām prasībām. Tās ir:

vivus

  • Jūs esat vecumā no 20 līdz 75 gadiem.
  • Jums nav kavētu kredīta maksājumu citās iestādēs.
  • Jums nav cita kredīta pie vivus.lv.
  • Jums ir mobilais telefons un e-pasts.
  • Jums ir konts kādā no Latvijas bankām.
  • Jums ir pietiekoši ienākumi aizdevuma atmaksai.

Šīs prasības ir līdzīgas kā citiem aizdevējiem, šeit nav nekā pārsteidzoša vai negaidīta. Viena no niansēm kas atšķir šo kredītu no citiem ātrajiem aizdevumiem ir tā, ka šis aizdevējs patur tiesības prasīt papildus izziņas, piemēram, konta izrakstu, bet aizņemoties nelielas naudas summas par to nevajadzētu uztraukties.

Vivus.lv aizdevums

Šis aizdevums var būt ļoti noderīgs situācijās, kad ir radušies kādi neparedzēti izdevumi, bet parasts ātrais kredīts nav izdevīgs, jo atmaksu veikt jau mēneša laikā var nebūt iespējams. kā redzat šī aizdevuma saņemšana var būt tikpat ātra un ērta, bet atmaksu ir iespējams veikt arī ilgākā laika posmā, vai arī ātrāk, ja tas ir iespējams. Savā lietotāja profilā, jūs varat redzēt summu, kas ir jāatmaksā, lai nokārtotu šīs saistības pilnībā.

Protams, izvēloties, šo vai kādu citu kredītu, ir ļoti rūpīgi jāpārdomā šis solis, lai arī ir daudzi plusi, nepārdomāta rīcība var novest pie ļoti smagām sekām. Tāpēc rīkojieties atbildīgi gan sevis dēļ gan arī aizdevēja priekšā.

Aizdevums uz 12 mēnešiem

Aizdevums uz 12 mēnešiem var būt arī kredīts auto iegādei vai kāds cits, specifisks kredīts. Hipotekārais kredīts, protams, ir izņēmums. Arī šo varētu saņemt uz gadu, ja piedāvā aizņemties uz 30 gadiem, viena gada laikā atmaksāt visu summu būtu diezgan neiespējami.

Kā redzat, kredīts uz 12 mēnešiem ir ļoti plaši pieejams gan pie nebanku kreditoriem gan bankās, gan citās vietās, kur var aizņemties. Tie var būt ļoti, ļoti izdevīgi dažādās situācijās, kad nepieciešama nauda, bet ātrais kredīts nav īsti piemērots, mēneša laikā nevarēsim atmaksāt visu summu, tad var paņemt kredītu uz gadu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.