Jaunais īstermiņa aizdevums

Kredītlīnijas ir kļuvušas ļoti populāras tieši dēļ iemesla, ka nauda nav jāiztērē uzreiz. Tomēr arī šeit ir bīstamas situācijas, ja nauda ir pieejama mums rodas vēlme to iztērēt. Taču šādi varam nokļūt nepatīkamās situācijās, ka aizdevums ir jāatmaksā neparedzēti lielos maksājumos. Tādēļ būtu rūpīgi jāapsver savas iespējas to izdarīt. Aizdevēji izvirza dažādus noteikumus kredītlīnijas saņemšanai. katrs aizdevējs var tos nedaudz pielabot pēc saviem ieskatiem, tomēr pamats paliek kopīgs. Lūk daži noteikumi kuriem jums ir jāatbilst, lai varētu saņemt kredītlīniju:

  • Jums ir oficiāli, stabili ienākumi.
  • Jūs esat pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs.
  • Jūs neesat iekļauts parādnieku sarakstā.
  • Jums nav nenokārtotu parādsaistību.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Šie ir vispārīgi noteikumi, kuru neatbilstība var liegt jums saņemt gan šo gan citus kredītu veidus. Bet pats galvenais noteikums ir jūsu pašu atbildīga rīcība. Šo, diemžēl, aizdevējs nevar pārbaudīt. Aizdevējs var piešķirt vai atteikt jums aizdevumu balstoties uz pieejamo informāciju par jūsu kredītu vēsturi un maksātspēju. Viņš var samazināt jums pieejamo summu. Taču jums ir jāizvērtē savas reālās atmaksas iespējas pēc visiem jūsu izdevumiem un vajadzību apmierināšanas.

Pirms vairākiem gadiem šādus aizdevumus varēja saņemt no bankas, citi aizdevēji nepiedāvāja šāda veida iespējas. Bankas piedāvājums bija pietiekošs, lai apmierinātu tā brīža pieprasījumu, bet tagad, ļoti daudzi aizdevēji ir ieviesuši šo pakalpojumu savā piedāvājumu klāstā. Tiek piedāvātas dažādas īpašas atlaides un akcijas kredītlīnijas ņemšanas gadījumā. Tiek piedāvāta iespēja nemaksāt par pirmās naudas summas izņemšanu. Tātad, ja izņēmāt 200 eiro, jums ir jāatmaksā tikai šie 200 bez komisijas maksas. Taču paņemot jau nākamo summu no pieejamās kredītlīnijas jūs jau maksājat procentus par šo summu. Ir iespējams saņemt kredītu brīvdienas un citas iespējas risināt neparedzētas problēmas. Šādi piedāvājumi var būt kā bezmaksas akcijas vai maksas pakalpojumi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.