Finanses šķiršanās periodā

Visnotaļ svarīgi ir tas, lai otrs nepierāda tiesai, ka nav spējīgs maksāt kredītu vai kaut ko esat ņēmis kopā ar viņu laulības laikā, savādāk jums pašam būs jāmaksā viss lielais parāds, kamēr otram nebūs nekādu maksājumu. Ja jūsu uzkrājumi ir veikti skaidrā naudā, tad tas liks vairāk tiesāties, jo neko diži nevarēsiet vairs pierādīt. Bet līdz tam laikam visi kredīta konti un rēķini tiks iesaldēti līdz laulības šķiršanās beigām. Ja jūs dzīvojat civillaulībā, tad būs grūti pierādīt, ka kāds īpašums vai manta ir kopējs, otrs cilvēks varēs pateikt, ka tas ir viņa un jums būs grūti pierādīt pretējo. Tādēļ laulībā ir jābūt ļoti uzmanīgam, sastādot laulības līgumu, jūs varat iekļaut punktu, ka pēc šķiršanās visi īpašumi un manta tiks dalīti uz pusēm, bet var arī nedalīt neko, ja esat jau no paša laulības sākuma to izlēmuši un iekļāvuši laulību līgumā.

Visas finanses labāk ir neturēt skaidrā naudā, bet uz kontiem un oficiāliem īpašumiem, jo šķiroties visu godīgi varēsiet dalīt, nevis palikt bez nekā. Ir nepieciešams visu izrunāt ar otru partneri jau laicīgi, lai nerodas nesaskaņas laulības šķiršanās laikā, jo tad nevarēsiet mierīgi izrunāt mantas un īpašuma dalīšanu, jo visdrīzāk otrs nebūs ar mieru, ka viens patur automašīnu, kamēr viņam tiek elektrotehnika un tādu pašu summu.

Īstermiņa risinājums, ja līdz algai atlikušas vien dažas dienas

Informācija par dažādām iespējām un pakalpojumiem mūs sasniedz visdažādākajos veidos. Mūsdienu digitālajā un interneta tehnoloģiju laikmetā arvien lielāku lomu ieņem elektronisko platformu izmantošana gan komunikācijai, gan rēķinu apmaksai un dažādu finanšu darījumu veikšanai. Pārmaiņas ir piedzīvojusi arī kreditēšanas joma, jo pašlaik saskaņā ar aktuālajiem Latvijas bankas datiem, lielākā daļa aizdevumu tiek izsniegti, aizpildot pieteikumu elektroniskā veidā. Viens no redzamākajiem piemēriem, ātrie kredīti, kas ir pieejami 18 līdz 75 gadus veciem cilvēkiem ar regulāriem atbilstoša apjoma ienākumiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.