Draudzīgākie kredītu devēji Latvijā

KredītsLatvijā ir daudz un dažādu kredītu kompāniju, no kurām ļoti lielu popularitāti ir ieguvuši ātro kredītu devēji. Reklamējoties tie mēdz teikt, ka ir draudzīgākie, izdevīgākie un ātrākie kredītu devēji Latvijā. No otras puses banku aizdevumi vienmēr ir izdevīgāki, jo banka var izsniegt aizdevumu ar pēc iespējas mazāku GPL (gada procentu likmi).

Savukārt bankas piedāvā aizņemties kredītu uz laika posmu no pus gada līdz vairāk kā 40 gadiem. Banku aizdevumi ir paredzēti nekustamā īpašuma iegādei, automašīnas vai citu lielāku pirkumu veikšanai vai arī remontdarbu veikšanai.

Savukārt draudzīgie ātro kredītu devēji aizdos naudu ātri un šie aizdevumi ir paredzēti nelielu pirkumu veikšanai, dažādu atpūtas braucienu baudīšanai un iespējams nelielu remontdarbu veikšanai. Salīdzinot banku aizdevumus ar nebanku kredītu devējiem, būtiskākā starpība ir aizdevuma ātrums. Nebanku kredītu devēji vienmēr piešķir aizdevumu krietni vien ātrāk nekā bankas. Tas tāpēc, ka banku darbiniekiem ir diezgan strikti noteikumi par to kam un cik lielu aizdevumu drīkst piešķirt. Tad, ja runa iet par draudzīgāko kredītu devēju, tad ne vienmēr ātro kredītu kompānijas būs pirmajā vietā.

Neskatoties uz to, cik dārgs ir ātrā kredīta aizdevums, tas var kļūt patiešām draudzīgs un izdevīgs tad, ja ir iespēja aizņemties pirmo kredītu bez procentiem. Ja ir šāda iespēja tikt pie ātrā kredīta bez procentiem un Tev steidzami ir nepieciešama nauda, tad negaidi, droši piesakies aizdevumam. Pat ja tas šķiet neticami draudzīgs piedāvājums, ātro kredītu kompānijas to piedāvā, lai varētu paplašināt jauno kredītu ņēmēju skaitu. Katrs jaunais klients ir svarīgs, jo ātro kredītu kompānijām savā starpā ir liela konkurence. Pavisam draudzīgi ātro kredītu devēji ir tie, kas piedāvā arī otro aizdevumu saņemt bez procentiem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.