Credit24 piedāvājums internetā

Piecdesmit eiroCredit24.lv ir uzņēmums kurš nodarbojas ar kredītu izsniegšanu Latvijas teritorijā. Šis uzņēmums piedāvā saņemt īstermiņa naudas kredītu un kredītlīniju. Šis zīmols pieder SIA IPF Digital Latvia, kas, savukārt, pieder International Personal Finance. Šis uzņēmums ir reģistrēts Lielbritānijā un tā akcijas tiek kotētas Londonas Fondu Biržā.

Uzņēmuma piedāvātā kredītlīnija ir aizdevums, kuru jūs saņemat, bet atmaksājat tikai izmantoto daļu. Aizdevums ir pieejams no 250 eiro līdz pat 3000 eiro. Tā atmaksas periods ir līdz 24 mēnešiem garš. Kredītlīnija ir lieliska iespēja kā uzturēt līdzekļus neparedzētiem gadījumiem, jo šī nauda jums ir pieejama jebkurā laikā, bet par neizmantoto naudas summu jums nav jāveic papildus maksājumi. Naudu ir iespējams izņemt no uzņēmuma mājas lapas, mobilā telefona aplikācijas vai zvanot aizdevējam pa telefonu.

Lai pieteiktos šī uzņēmuma piedāvātajai kredītlīnijai jums ir jāatbilst uzņēmuma izvirzītajām prasībām. Tās ir:

  • Esat vecumā no 18 līdz 70 gadiem.
  • Jums ir pozitīva kredītu vēsture.
  • Jums ir mobilais tālrunis.

Ja atbilstat šiem noteikumiem varat pieteikties kredītlīnijas saņemšanai. Tomēr ir jāpatur prātā, ka atbilstība šiem noteikumiem negarantē jums apstiprinošu atbildi. Aizdevējs izvērtēs jūsu pieteikumu un pieņems lēmumu balstoties uz katra klienta individuālo stāvokli un iespējām. Balstoties uz šiem faktoriem, kredītlīnija var tikt atteikta vai tās pieļaujamā, maksimālā summa var tikt samazināta. Aizdevējs arī patur tiesības lūgt papildus informāciju, lai pieņemtu pareizu un informētu lēmumu par aizdevuma piešķiršanu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.