ABC

Lai saņemtu aizdevumu, bija nepieciešams reģistrēties Aizdevējs mājas lapā un aizsūtīt pieteikumu kredīta saņemšanai. Aizdevējs konsultants telefoniski sazinājās kredīta apstiprināšanai, un nauda stundas laikā bija kontā!

Kredīts

Aizdevējs bija viena no kompānijām, kuras piedāvājumā bija Pirmais kredīts bez maksas. Tas bija piedāvājums, ko noteikti bija jāizmanto, jo aizņemoties pirmo reizi, bija jāatmaksā tikai tik, cik saņēmāt un nekādus procentus. Tas ļāva ietaupīt naudu!

  • īstermiņa un patēriņa kredīti;
  • pieteikumu izskatīšana 15 minūšu laikā;
  • pirmais kredīts bez maksas;
  • jauniešiem draudzīgs aizdevums – pieteikties var no 18 gadu vecuma.

Tā kā visi dati un pieteikumi tika nosūtīti internetā, Aizdevējs kredītu pieteikumus izskatīja ātri un naudu izsniedza īsā laikā. Tas ļāva naudu savā kontā saņemt jau stundu pēc pieteikuma apstiprināšanas.

Aizdevējs klientiem neprasīja ķīlu vai kredīta galvojumu. Līdz ar to aizdevumu varēja saņemt ikviens Latvijas iedzīvotājs, kam bija pozitīva kredītvēsture/ienākumi.

  • PIEREĢISTRĒJATIES mūsu mājas lapā;
  • NOSŪTIET PIETEIKUMU lai saņemtu aizdevumu caur Internetu;
  • MŪSU OPERATORS SAZINĀSIES AR JUMS, lai apstiprinātu Jūsu pieteikumu;
  • NAUDU UZ JŪSU BANKAS KONTU pārskaitīs stundas laikā pēc sekmīgas identifikācijas.

Ja noteiktajā laikā jūs nevarat atmaksāt izsniegto aizdevumu, Jums ir iespēja pagarināt tā atmaksas termiņu.

Kredīta pieprasījuma izskatīšana. Bezmaksas.

Kredīta noformēšana un izsniegšana. Kredīta summas palielināšanas gadījumā maksa tiek ieturēta tikai par kopējiem procentiem.

Kredīta līguma nosacījumu maiņa. Netiek piemērota, ja tiek veikta kredīta summas palielināšana, bet pārējie nosacījumi netiek mainīti.

Kredīta pirmstermiņa atmaksa. Veicot pamatsummas daļas pirmstermiņa atmaksu, tiek piemērota maksa par kredīta līguma nosacījumu maiņu – bezmaksas.

Nokavējuma procenti. Tiek ieturēti par termiņā neatmaksātu kārtējo kredīta pamatsummas atmaksas un procentu samaksas maksājumu. Nokavējuma procenti attiecināmi uz kredīta līgumiem, kuri noslēgti.

Aizdevumu var pagarināt veicot bankas pārskaitījumu, maksājuma mērķī norādot Jūsu vārdu, uzvārdu, personas kodu un jauno atmaksas termiņu vai līdzīgi. Vairāk FAQ jeb jautājumos. Kredīta termiņa pagarinājuma summas ir mājaslapā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.